Aktuálně z týmu MAMApp

Alt Fulltext Image

Těhotenská aplikace MAMApp spuštěna!

Po více jak roce příprav byla spuštěna těhotenská aplikace MAMApp. Jde o první českou těhotenskou aplikaci, která reflektuje české standardy péče o těhotné.

"Máme za sebou obrovské množství práce. Tým z vývojářů pracoval půl roku, výrazně víc však zabrala příprava pokladů pro programování a tvorba odborného obsahu aplikace," vysvětluje autorka aplikace Petra Horáková Krištofová. 

Aplikace MAMApp obsahuje mnoho užitečných funkcí: harmonogram těhotenských vyšetření vytvořený podle českých standardů těhotenské péče, zajímavé a čtivé články s vizualizacemi embrya/plodu, přehled výsledků vyšetření, záznamník pohybů plodu, deníček, kam si těhotná zapisuje své pocity a vzpomínky a další "vychytávky". 

MAMApp je první českou těhotenskou aplikací, jejímž hlavním cílem je vzdělávat těhotné.

Petra Horáková Krištofová, autorka MAMApp

"Na aplikaci dále pracujeme. Máme už docela dlouhý seznam věcí, které bychom chtěli časem zapracovat," říká Petra Horáková Krištofová a pokračuje: "Věřím, že těhotné ženy MAMApp uvítají a že se jim bude líbit. Mají celý měsíc na to, aby si aplikaci vyzkoušely a rozhodly se, jestli si aplikaci za 199 korun koupí."

 

Stáhnout MAMApp

Napište nám

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

Stáhnout MAMApp

     

 

Právě se děje v MAMApp...

Aktuálně

JARNÍ FOTOsoutěž s MAMApp

03 květen 2019

POZOR – JARNÍ FOTOSOUTĚŽ!!!Chcete vyhrát krásné...

Napsal
MAMApp.cz
Aktuálně

FOTOsoutěž s MAMApp

19 říjen 2018

Pozor - je tu SOUTĚŽ k našemu prvnímu výročí! Chcete vyhrát...

Napsal
MAMApp.cz