MAMApp pro MZV ČR

a

Bez reklam

V MAMApp PREMIUM nenajdete žádnou reklamu, čímž je garantována objektivita aplikace.

a

Ověřené informace

MAMApp má vlastní odbornou radu složenou z předních českých specialistů. Našim informacím můžete věřit

MAMApp PREMIUM pro MZV ČR


MAMApp PREMIUM je „plná“ verze těhotenské aplikace MAMApp (více informací o aplikaci najdete na těchto stránkách). Manželkám zaměstnancům MZV ČR a zaměstnankyním MZV ČR rádi poskytneme MAMApp PREMIUM bezplatně. 

"Aplikace MAMApp vznikla jako důsledek velkých těhotenských lapálií, které jsem zažila během vyslání mého manžela do Bulharska v letech 2007 - 2012. Tehdy mi - v prostředí ne příliš vzdělaných lékařů - život zachránily odborné informace, které jsem poměrně složitě hledala v lékařských kazuistikách. Potvrdilo se, jak důležité je mít správné informace ve správný čas. V roce 2010 jsem nejprve založila portál GYNWEB.cz, v roce 2017 pak těhotenskou aplikaci MAMApp, do které se za dva roky registrovalo téměř 100 tisíc žen. 

Ráda ji poskytnu všem ženám z MZV, ať už jsou na výjezdu, anebo v ústředí. České standardy péče o těhotné jsou nejlepší na světě, což si možná ne každý uvědomuje. Aplikace MAMApp byla vytvořena ve spolupráci s předními českými specialisty na základě těchto standardů, a je tak ženám spolehlivým průvodcem během celého těhotenství," říká autorka aplikace Petra Horáková Krištofová, která je - mimo jiné - členkou Výboru Sdružení rodinných příslušníků MZV ČR (SRP).

Máte-li zájem o aplikaci MAMApp PREMIUM, stáhněte si nejdříve aplikaci v AppStore či Google Play.
Následně, prosím, napište Petře na phk@meducapps.com. Obratem Vám zašle přístupový kód k aktivaci verze PREMIUM. Diskrétnost je samozřejmostí

P.S. Petře můžete napsat také v případě zájmu o členství v SRP. Těšíme se na Vás :)Zvýhodněná cena MAMApp PREMIUM na našich stránkách

MAMApp PREMIUM za 79 Kč!

PROMO kód v ceně 79 Kč aktivující MAMApp PREMIUM

si můžete zakoupit v našem e-shopu zde.