Od GYNWEBu k MAMApp

 • a

  prosinec 2010

  založení GYNWEB.cz

  založení GYNWEB.cz

  začátek velkého dobrodružství

  Petra zakládá GYNWEB.cz. Jde o první nezávislý gynekologicko-porodnický portál v České republice. Už během prvního roku portál navštíví přes 150 000 unikátních návštěvníků. GYNWEB.cz neprodává reklamní prostor žádné farmaceutické firmě, zakládá si na naprosté nezávislosti. Navazuje spolupráci s předními českými gynekology, kteří pro GYNWEB.cz poskytují bezplatné on-line poradenství.

 • a

  prosinec 2013

  Nadační fond APOLENA

  Nadační fond APOLENA

  Petra zakládá Nadační fond APOLENA na podporu léčby gynekologicky nemocných žen. Sama financuje chod nadačního fondu, během prvního roku předává operační technologie v řádu statisíců korun. Díky těmto špičkovým technologiím mohou být onkologicky nemocné ženy operovány efektivněji a bezpečněji. Nadační fond APOLENA hospodaří s nulovými provozními náklady, pracuje na bázi absolutní transparentnosti. V době, kdy Petra spouští aplikaci MAMApp, jsou předány technologie za jeden milion korun.

 • a

  srpen 2016

  Mobilní aplikace MAMApp

  Mobilní aplikace MAMApp

  ...velká věc začíná

  Nápad na vývoj mobilní aplikace pro těhotné nosí Petra v hlavě už několik let. Díky portálu GYNWEB.cz vcelku přesně ví, jaké dotazy těhotné vznáší nejčastěji, jaké články je zajímají, co je trápí. Společně s předními českými odborníky v oboru gynekologie a porodnictví sestavuje koncept mobilní aplikace, která provází budoucí maminky celým těhotenstvím. Název MAMApp vymýšlí Petřin manžel na pohovce v obýváku :)

 • a

  říjen 2017

  Spuštení MAMApp

  Spuštění MAMApp

  MAMApp dobývá žebříčky

  Po více jak roce vývoje spouští Petra aplikaci MAMApp. Je odpoledne 20. října 2017. Během prvních 24 hodin má aplikace stovku uživatelek, do měsíce jejich počet stoupá na 3 000. Aplikace MAMApp dobývá žebříčky AppStore i Google Play.

 • a

  říjen 2018

  Mobilní aplikace MAMApp ITALIA

  Mobilní aplikace MAMApp ITALIA

  MAMApp míří za hranice

  K prvním narozeninám české aplikace MAMApp jsme se rozhodli pořídit MAMAppu sourozence. MAMApp ITALIA vstoupila na italský trh přesně za rok od spuštění české verze.
Zvýhodněná cena MAMApp PREMIUM na našich stránkách

MAMApp PREMIUM za 79 Kč!

PROMO kód v ceně 79 Kč aktivující MAMApp PREMIUM

si můžete zakoupit v našem e-shopu zde.