Časté dotazy

U cca 3 % uživatelek s iPhonem dojde k situaci, kdy AppStore nespáruje platbu s aplikací. Je třeba v nastavení aplikace stisknout tlačítko "Obnovit nákupy", čímž se z aplikace vyšle signál do AppStore a aplikace se odemkne. Nemusíte se bát, k opětovnému zaplacení nedojde. Nevidíte-li toto tlačítko, pak máte zastaralou verzi aplikace. Prosím, stáhněte si poslední verzi a aplikujte náš návod výše.
Stáří těhotenství se počítá podle data poslední menstruace (PM). V praxi však stáří těhotenství bývá korigováno během prvního trimestru, a to při vyšetření ultrazvukem. Během ultrazvukového vyšetření měří lékař hodnotu CLR (temenokostrční délku), která se udává v milimetrech. V 1. trimestru roste embryo (plod) rychlostí cca 1-2 mm denně. Nejpřesněji lze provést dataci těhotenství při hodnotě CRL cca 20-40 mm (8. -10. týden), kdy lze parametr CRL měřit nejsnáze a nejpřesněji, protože embryo (plod) se prakticky nepohybuje a je relativně snadno zobrazitelný. Určení stáří těhotenství je tedy nejpřesnější během screeningu v 1. trimestru, kdy se provádí tzv. "první velký ultrazvuk" (do 14. týdne). Aplikace MAMApp PREMIUM umožňuje libovolně změnit stáří těhotenství, pokud je Vaše těhotenství do 22+6. Jakmile nastavíte těhotenství starší než 22+6, anebo jste-li již po 22+6, není možné stáří těhotenství upravit.
Tato funkce umožňuje sledovat nové těhotenství. V případě, že jste znovu těhotná a chcete znovu používat těhotenskou aplikaci MAMApp, můžete tímto tlačítkem aplikaci restartovat. Pozor, dojde k resetu, tedy vynulování všech dat včetně PREMIUM členství. Zůstává pouze Anamnéza.
U vybraných gynekologů a porodních asistentek je možné získat promo kód, kterým změníte zkušební verzi aplikace na Premium verzi.
To je možné, ba pravděpodobné. Termíny "Těhotenských poraden" určuje Váš lékař.
V Harmonogramu najdete Těhotenskou poradnu např. v 35. týdnu, Vy ale můžete být objednána k lékaři ve 34. týdnu. To však vůbec nevadí: vyplníte výsledky vyšetření do 35. týdne.
Důležité je, že jste lékařem sledována v pravidelných intervalech a že výsledky vyšetření jsou v pořádku.
Obecná rada: výsledky vyšetření v poradně se zapisují do nejbližší Těhotenské poradny, kterou najdete v Harmonogramu aplikace.
Genetické screeningy či laboratorní vyšetření najdete v Harmonogramu vždy v určitém rozpětí týdnů. Tato rozpětí odpovídají doporučením České gynekologické a porodnické společnosti.
Naopak např. návštěva zubaře či internisty může proběhnout ve zcela jiném týdnu, než uvádí Harmonogram péče. Je tomu proto, že neexistují žádná konkrétní doporučení pro tato vyšetření.
Nemůžete-li platit kartou, lze zakoupit PREMIUM i převodem na účet. Je však zapotřebí udělat tyto dva kroky: 1) Na účet 2801220520/2010 převeďte 199 Kč a do zprávy pro příjemce napište Váš email. 2) Pošlete email na info@mamapp.cz a uveďte Vaše fakturační údaje. Po připsání částky na náš účet Vám na Váš email pošleme doklad o zaplacení a promo kód, kterým aplikaci odemknete.

Stáhnout MAMApp